Sklepy odzieżowe online – co zyskujesz kupując w sieci?

Sklepy odzieżowe Ostroróg tel: 537467072

Wielkopolskie

Jakie sposoby, wyglądy i barwy okryć wierzchnich będą najaktualniejsze tej wiosny. Które warto wygrzebać z szafy z zeszłego sezonu? Poniżej przybliżymy nowości, które są największym hitem tej wiosny. Sprawdź, co z najświeższych stylów w grupy “okrycia wierzchnie” przypadnie do Twojego gustu.

Sklepy odzieżowe Oborniki tel: 537467072

Nieśmiertelne trencze

Najwięksi projektanci na świecie, lansując nowe trendy, znów postawili na ważne trencze. To klasyka każdej kobiecej garderoby. Moda na płaszcze nie przemija. A ich wzory i kolory, co chwilę przybierają inną metodę. W bieżącym etapie popularne będą bufiaste ramiona w rodzaju lat 80-tych. Wyróżniającym dodatkiem będą dodatkowo duże, złote guziki oraz ciekawe paski. W jakiej kolorystyce i stylistyce trencze będą najpopularniejsze?
sukienki

Klasyka dla miłośniczek minimalizmu

Wielbicielkom minimalizmu i trwałej klasyki dedykowane są płaszcze niezwykle proste, wyrafinowane. Kobietom, które lubią formalny styl, proponowane są wręcz męskie kroje. Jeśli lubisz prostotę z odrobiną pazura i drapieżności, pozycji na skórzany płaszcz w starożytnych kolorach. Najpopularniejsze są projekty w garniturowych krojach i trwałej czerni. Płaszcze zrobione są z zwykłej, licowej, zamszowej lub syntetycznej skóry.
Sklepy odzieżowe Oborniki tel: 537467072

Geometryczne wzory

Kolejną modną opcją są trencze – okrycia wierzchnie w kratkę. Przydatna jest zarówno ta wspaniała czarno biała krata, kiedy również wielokolorowa, duża plus mała. W bieżącym etapie geometryczne modele są niezwykle lansowane. Pojawiają się na odzieży wierzchniej i drugich dziedzinach garderoby. Bardzo powszechne będą wyjątkowo płaszcze zarówno w krótkie, kiedy także całe grochy.

Sklepy odzieżowe Oborniki tel: 537467072

Neonowe odcienie hitem tej wiosny

Intrygującą opcją są płaszcze w żywych kolorach. To styl dla wyrazistych, odważnych kobiet. Do lansowanych barw należą trencze w neonowych odcieniach, takich jak limonka, pomarańcz, fuksja czy jaskrawa zieleń. Najmodniejszy jest Classic Blue, ton niebieskiego ogłoszony przez Pantone kolorem roku 2020. Dla odważnych polecamy neonowe modele płaszczy z lakierowanej skóry.

Styl Safari – wyrafinowana elegancja

Bardzo powszechne będą wyjątkowo beżowe trencze w smaku safari. To myśl dla pań ceniących wyrafinowaną elegancję i szyk. Kolory inspirowane barwami ziemi, to stonowane odcienie oliwkowej zieleni, wojskowe barwy typu khaki, brązy czy beże. W niniejszym sezonie postaw więcej na zimowe żółcie, musztardowe odcienie i pomarańcze.
Sklepy odzieżowe Oborniki tel: 537467072

Rockowa ramoneska

Królująca od wielu czasów ramoneska nadal pozostaje na topie. Oprócz klasycznej czarnej w bieżącym etapie królować będą kolorowe modele. W składach już pojawiły się ramoneski o barwie pudrowego różu, limonki, seledynu. Wybieraj kolory zwłaszcza te pastelowe, takie jak mięta, ananas, lawenda.
Sklepy odzieżowe Oborniki tel: 537467072

Pikowane kurtki

Drinkom z wiosennych trendów, który powraca co pewien czas, jest pikowana kurtka. Toż niezwykle wygodne i kosztowne rozwiązanie. Stąd te posiada idealne miejsce wśród odzieży wierzchniej podejmowanej przez osoby. To idealne rozwiązanie na mroźniejsze dni. Kurtka stanowi znacznie lekkostrawna i pozytywna, i przy tym ubezpieczy nas przed wiatrem i deszczem. W bieżącym sezonie warto poszukać bardziej ciekawej wersji kolorystycznej. Modny będzie delikatny róż oraz kurtki w dobre wzory kwiatowe. Bardzo konieczne są również okrycia wierzchnie w neonowych kolorach, kiedy również metalicznym złotym oraz srebrnym wydaniu.

Sklepy odzieżowe Oborniki tel: 537467072

Zobacz również Najmodniejsze Wzory, Kroje, Kolory Pałaszy Oraz Kurtek Na Wiosnę 2020

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments