Sklep Obuwniczy Sieradz

Łódzkie

Klapki damskie na obcasie albo na koturnie? Damskie klapki na lato mieszkają w nowych typach, kolorach i wzorach. Bardzo rozpowszechnione są klapki na koturnie, ale hitem tego okresu będą klapki płaskie. Sprawdź, co w modzie piszczy i wybierz damskie klapki korzystne dla siebie!

Sklep Obuwniczy Drzewica

Skórzane klapki damskie

Wśród różnych typów klapków damskich, szczególnie ciekawe są płaskie klapki damskie zrobione ze skóry. Stanowią one daleko eleganckie, i do tego charakteryzują się niezwykle kobieco na damskich stopach. Skórzane klapki damskie mogą korzystać znacznie zabudowaną górę, tylko mogą stanowić również zrobione z ażurowych, delikatnych paseczków. Do lnianych spodni z długą nogawką lub do jeansowych szortów będą wybrały skórzane klapki damskie na szerszych paskach, ale do zwiewnej, letniej sukienki wybierz model o drobniejszej budowie.

obuwie

Sklep Obuwniczy Drzewica

Klapki damskie na grubej podeszwie

Jeśli ponad wszystko cenisz sobie komfort i wygodę, więc z pewnością powinnaś zastanowić się nad wyborem damskich klapków na zimowej, sportowej podeszwie. Takie rodzaje klapków damskich świetnie pasują do miejskich, streetowych zestawień. Gruba podeszwa, która najczęściej ma również bardzo żłobiony bieżnik, udzieli Ci luksus i wygodę podczas spacerów po mieście. Damskie klapki na grubej podeszwie możesz robić do spodni o kroju boyfriend, slouchy czy marchewy, sprawdzą się zarówno do damskich spodni kulotów.

Sklep Obuwniczy Drzewica

Klapki damskie na obcasie

Dla kobiet, które cenią stylowy modny look w połączeniu z wygodą, mamy piękną propozycję, mianowicie – damskie klapki na obcasie! Najwygodniejsze przykłady z tego systemu mają mocniej zabudowany przód, dzięki czemu stabilizują stopę podczas chodzenia. Wysokość obcasa możesz przystosować do osobistych przewadze i wybrać np. klapki damskie na głębszym słupku. W tym etapie bardzo powszechne będą kolory ziemi, to możesz śmiało wybierać spośród beżów, brązów czy zgaszonych zieleni. Jeśli lubisz odrobinę szaleństwa, daj na zwierzęcy print – niekwestionowany hit kojarzącego się sezonu!

Sklep Obuwniczy Drzewica

Ozdoby na klapkach damskich

Wszystka z kobiet jest własny rodzaj i podejmuje odzież, obuwie i zapachy wedle swoich preferencji. Nie inaczej sprawa wygląda, przy wyborze dobrych klapków damskich. W czasie wiosna-lato popularne będą dodatki ćwieków i nitów na prostej, jednolitej, skórzanej powierzchni. Zaraz u nich zauważymy klapki damskie skórzane z popularnymi kokardami. Ozdoby te mogą być wykonane także ze skóry, kiedy a z pełnej taśmy. Trendem, na który także warto zwrócić pomoc w tym etapie, będzie trzymanie dwóch odmiennych sposobów skóry, np. skóry czystej i skóry matowej. Im daleko innowacyjny gotuj na połączenie tych dwóch materiałów, tym wyjątkowo atrakcyjny efekt uzyskasz!

Sklep Obuwniczy Drzewica

Czarne klapki damskie – ponadczasowe klasyki

Jeśli dziwisz się, jakie klapki na lato wybrać, więc z pewnością potrafimy Ci polecić jeden kolor, który stanowi światowy, ponadczasowy i może nigdy się nie znudzi! Mowa oczywiście o czarnych damskich klapkach. Ten gatunek możesz założyć także do spodni, szortów, kiedy a do letniej sukienki w kwiatki czy w grochy.

Sklep Obuwniczy Drzewica

zobacz również Klapki damskie na obcasie czy na koturnie?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments