Klapki damskie na obcasie czy na koturnie?

Sklep Obuwniczy Krośniewice

Łódzkie

Klapki damskie na obcasie albo na koturnie? Damskie klapki na lato stoją w dalekich sposobach, kolorach oraz rodzajach. Bardzo znaczące są klapki na koturnie, ale hitem tego momentu będą klapki płaskie. Sprawdź, co w popularności piszczy i wybierz damskie klapki odpowiednie dla siebie!

Sklep Obuwniczy Uniejów

Skórzane klapki damskie

Wśród różnych modeli klapków damskich, szczególnie wielkie są płaskie klapki damskie zrobione ze skóry. Są one bardzo odpowiednie, a do tego występują się niezwykle kobieco na damskich stopach. Skórzane klapki damskie mogą zawierać bardziej zabudowaną górę, jednak mogą istnieć również zrobione z ażurowych, delikatnych paseczków. Do lnianych spodni z dużą nogawką lub do jeansowych szortów będą odpowiadałyby skórzane klapki damskie na niższych paskach, jednak do zwiewnej, letniej sukienki wybierz model o delikatniejszej budowie.

obuwie

Sklep Obuwniczy Uniejów

Klapki damskie na grubej podeszwie

Jeśli ponad wszystko cenisz sobie komfort oraz wygodę, to spośród pewnością powinnaś zastanowić się nad wyborem damskich klapków na wielkiej, sportowej podeszwie. Takie modele klapków damskich idealnie pasują do miejskich, streetowych zestawień. Gruba podeszwa, która najczęściej posiada i bardzo żłobiony bieżnik, da Ci komfort oraz wygodę podczas spacerów po mieście. Damskie klapki na grubej podeszwie możesz wchodzić do spodni o kroju boyfriend, slouchy czy marchewy, sprawdzą się jeszcze do damskich spodni kulotów.

Sklep Obuwniczy Uniejów

Klapki damskie na obcasie

Dla pań, które cenią stylowy modny look w wymieszaniu z wygodą, mamy dobrą propozycję, mianowicie – damskie klapki na obcasie! Najwygodniejsze przykłady spośród tego sposobu są bardzo zabudowany przód, dzięki czemu stabilizują stopę podczas chodzenia. Wysokość obcasa możesz dobrać do indywidualnych preferencji i wybrać np. klapki damskie na mniejszym słupku. W tym etapie bardzo rozpowszechnione będą kolory ziemi, a możesz swobodnie wybierać spośród beżów, brązów czy zgaszonych zieleni. Jeśli lubisz odrobinę szaleństwa, umieść na zwierzęcy print – niekwestionowany hit łączącego się sezonu!

Sklep Obuwniczy Uniejów

Ozdoby na klapkach damskich

Wszystka z osób ma różny rodzaj i chce odzież, obuwie oraz dodatki wedle swoich preferencji. Nie inaczej sprawa wygląda, przy wyborze odpowiednich klapków damskich. W okresie wiosna-lato modne będą dodatki ćwieków i nitów na swobodnej, jednolitej, skórzanej powierzchni. Zaraz przy nich sprawdzimy klapki damskie skórzane z dobrymi kokardami. Ozdoby te mogą być zrobione również ze skóry, kiedy również z szerokiej taśmy. Trendem, na który dodatkowo o zwrócić uwagę w tym etapie, będzie trzymanie dwóch nowych rodzajów skóry, np. skóry jasnej i skóry matowej. Im dużo specyficzny możliwość na połączenie tych dwóch materiałów, tym dużo oryginalny efekt uzyskasz!

Sklep Obuwniczy Uniejów

Czarne klapki damskie – ponadczasowe klasyki

Jeśli dziwisz się, jakie klapki na lato wybrać, to spośród pewnością potrafimy Ciż polecić jeden kolor, który stanowi dokładny, ponadczasowy i chyba nie się nie znudzi! Mowa oczywiście o czarnych damskich klapkach. Ten model możesz ubrać również do spodni, szortów, kiedy również do letniej sukienki w kwiaty czyli w grochy.

Sklep Obuwniczy Uniejów

zobacz również Klapki damskie na obcasie czy na koturnie?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments